românesc
| Număr parc: | EPC3472G-LF |
|---|---|
| Producator / Marca: | PCA Electronics, Inc. |
| Parte a descrierii: | POE FLYBACK XFM 5V, 25W |
| Foi de date: |
|
| Statutul RoHs: | |
| Plată: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Calea de transport: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Acțiune: |
Ship From: Hong Kong
| Cantitate | Preț unitar |
|---|---|
| 1+ | $8.0111 |
| 10+ | $6.6805 |
| 25+ | $5.5994 |
| 50+ | $4.7216 |
| 100+ | $3.927 |
| 250+ | $3.2894 |
Trimiterile online RFQ: Răspunsuri rapide, prețuri mai bune!
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tensiune - Primar | 9 ~ 57V |
| Tensiune - Izolare | 1500Vrms |
| Tensiune - auxiliar | 5V |
| Tip | For DC/DC Converters |
| Stil | - |
| Serie | EPC-EFD20 |
| Pachet | Tray |
| Temperatura de Operare | -40°C ~ 85°C |
| Atributul produsului | Valoarea atributului |
|---|---|
| Tipul de montare | Surface Mount |
| Chipset-ul intenționat | LTC4278 |
| Inductanță @ Frecvență | 9µH @ 100KHz |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.453" (11.51mm) |
| Frecvență | 250kHz |
| urmă | 0.866" L x 1.140" W (22.00mm x 28.96mm) |
| Chipset Producător | Analog Devices |
| Aplicații | Flyback Converters |




POE FLYBACK XFM 12V, 36W
PUSH-PULL XFM. 0.75W
SENSOR 2 PHOTODIODES 850NM
POE FLYBACK XFM 12V, 25W
SENSOR 8 PHOTODIODES 850NM
PCA SMD
ALTERA LQFP
IC CONFIG DEVICE 4MBIT 100QFP
SENSOR 4 PHOTODIODES 850NM
IC CONFIG DEVICE 4MBIT 100QFP
POE FORWARD XFM 12V, 90W
POE FLYBACK XFM 24V, 84W
PCA SMD
SENSOR 16 PHOTODIODES 850NM
POE FLYBACK XFM 5V, 25W
POE FLYBACK XFM 3.3V, 25W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articole
2024/09/18
2025/02/3
2025/06/30
2025/01/27
EPC3472G-LFPCA Electronics, Inc. |
Cantitate*
|
Prețul țintă (USD)
|